Hakkımızda

Pushouse e-ticarette satış artıran çözümler geliştirir

2016 yılında e-ticarette çeşitli hizmetler sunmaya başlayan Pushouse olarak yenilikçi ve geleceğin çözümlerini üretiyoruz. E-ticaretinn büyüklüğünü, önemini biliyoruz, sürekli geliştiğinin de farkındayız. Bu sebeple kuruluşumuzdan bugüne kadar, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için özenle dinliyoruz ve e-ticaret siteleri için özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunuyoruz. Güvenli, hızlı ve kullanıcı dostu platformlar oluşturuyoruz. Müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için son teknolojileri kullanıyoruz.

Pushouse olarak amacımız yurtdışında başarı sağlamış yazılımları Türkiye'deki bilinen e-ticaret alt yapılarına entegre ederek e-ticaret satışlarınızı arttırmaktır.

Bizimle çalışmak, size en iyi hizmeti sunan güvenilir bir ortakla çalışmak demektir. Bize güvenebilirsiniz, 2016'dan bu yana müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir.

Hadi Tanışalım!

Pushouse İle Tanış

Yeniliklerimizi İlk Sen Duy İstiyoruz

E-bültenimize Abone Ol

veya

Pushouse İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Pushouse, WhatsApp üzerinden otomatik pazarlama faaliyetleri ve çeşitli modüller sunarak e-ticaret yapan markaların satışlarını artırmada yardımcı olur.

Copyright© 2024 Pushouse
Yardım mı lazım? İletişime Geç